Моя історія про дівчину Соню, вона реальна як і ця історія.
За вікном був банальний теплий літній вечір, я пікапел різних Чікс в Доріс чаті. Діалог у мене вийшов недовгий але продуктивний з дівчиною яку як потім з'ясувалося звали Сонею, вона вислала мені свої фотографії, після того як їх побачив я вже точно знав, що хочу і зможу їй запердоліть. В чаті я написав їй що на фотографії вона схожа на дівчину, її це здивувало, але вона не стала цього заперечувати, ще трохи поспілкувавшись я залишив їй номер свого мобільного-вона пообіцяла зателефонувати мені коли у неї буде час для зустрічі. Минуло два дні і я отримав СМС в якій Соня призначила мені свіданку біля Мак Доналдса в центрі нашого міста. У той же день я зустрівся з нею. Ми мило поспілкувалися. У ході нашого з нею спілкування з'ясувалося, що у неї є хлопець з яким вона зустрічається вже майже три місяці, але запевнила мене, що цей факт ніяким чином не повинен мене бентежити, оскільки вона не з тих дівчат яких мучить совість якщо вони змінять  хлопцеві.
Трохи погулявши ми пішли в кіно, спокійно дивитися фільм ми звичайно ж не стали ми пристрасно цілувалися протягом усього фільму, я помітив що у Соні в очах згорнула іскорка, я запитав що з нею, у відповідь на своє питання я почув те, що я помилявся у неї невинності і те що вона хоче мене: через 15 хвилин я вже засовував свої пальці в її вузеньку і мокру дірочку, а Соня лише тихо стогнала мені на вушко. Подібний розклад подій не міг залишити мене байдужим і я запропонував їй піти з фільму і перебратися у ВІП кімнату Байкерс Бара що знаходиться недалеко від кінотятра. Випев по 300 грам Бакарді і покуривши кальян: я сам того не помітив як Соня вже щосили відсмоктувати мені з явним ентузіазмом в очах, потрібно віддати повинно робила вона це ПРОСТО шикарно:! Вона заковтувала цілком мої яйця, облизувала головку. . стогнала і просто благала мене щоб я скінчив їй в рот. Я насаджував її рот на свого соковитого пуголовка до останньої цегли. . а потім виплеснув у неї могутнім струменем Кончі прямо в її вмілий ротик.
Потім вона запила моє насіння соком зателефонувала мамі сказавши що вона вже погуляла зі своєю подружкою і скоро буде їхати додому (іноді я просто дивуюся тому які всі какіі піздлівие ці мокрощелкі) перевіряють її на таксі і купивши трояндочку ми домовилися що скоро зустрінемося. За дороги додому я думав про неї з одного боку це дівчина була дуже красивою і я б із задоволенням став би її хлопцем але з іншого в душі вона була маленькою шалавкой для якої в житті головними цінностями були гроші і зрада. Я зустрічався з Сонею ще кілька разів як і минулі рази вона працювала ротиком відмінно. Потім вона почала зустрічатися з іншим хлопцем його звали Олег: але це зовсім інша історія.